Трамп бачить виклики для своєї країни з боку Росії і Китаю — міністр оборони США

Блоги

Трамп бачить виклики для своєї країни з боку Росії і Китаю — міністр оборони США


Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп бачить виклики для своєї країни з боку Росії і Китаю, заявив міністр оборони США Марк Еспер в інтерв’ю Fox News.

"Президент Рейган знав, якими були погрози того часу. Загрозою тоді був СРСР. А президент Трамп знає, що виклики для нас в довгостроковій перспективі — це Росія і Китай", — сказав він.

За словами Еспера, США відстали від Росії в області гіперзвукової зброї. Вашингтон кілька років тому зробив паузу в цих розробках, коли випереджав Москву. Зазначається, що через це увага Пентагону може бути зміщена із загроз Близького Сходу.

Раніше повідомлялося, що конкуренція між Китаєм та США може бути особливо нестабільною, тому що два суперники мають абсолютно різні погляди на ядерну стратегію. Китайські чиновники занадто впевнені у своїй здатності не допустити перетворення звичайної війни у ядерну, а американські — в самовпевненість щодо своєї подальшої здатності обмежувати масштаби ядерної війни. Що ще гірше, обом країнам не вистачає спеціального ядерного діалогу, в основному з-за того, що Китай побоюється розкривати занадто багато інформації. Поки за владу Китаю говорять її військові паради.

Детальніше про стосунки Китаю, Росії і США читайте в матеріалі DT.UA "Росія, Китай чи США можуть випадково почати ядерну війну" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tramp-bachit-vikliki-dlya-svoyeyi-krayini-z-boku-rosiyi-i-kitayu-ministr-oboroni-ssha-332310_.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ