Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу

Соцсети

В Україні змінили вимоги до найулюбленішого продукту Ющенка

В Україні затверджено нові вимоги до маркування меду з метою більшої інформованості споживача про якість і походження продукту.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.


“Вимоги поширюються на маркування меду для забезпечення належної поінформованості споживачів і запобігання введення споживача в оману”, – йдеться в повідомленні.


Згідно з затвердженими вимогами, мед повинен відповідати певним характеристикам і критеріям складу. Конкретно, мед повинен складатися з вуглеводів, переважно з фруктози і глюкози, а також інших речовин, таких як органічні кислоти, ензими (ферменти), пилкові зерна, які потрапляють у процесі переробки бджолами нектару (паді) на мед. Колір меду може бути від прозорого (безбарвного), білого, світло-жовтого до темно-коричневого; консистенція варіюється від рідкої, в’язкої до дуже в’язкою або щільною. Допускається кристалізація меду – від дрібно – до грубозернистої.


Смак меду може бути солодким, ніжним, приємним, терпким, без сторонніх присмаків, аромат – специфічним, приємним, слабким, сильним, ніжним, без сторонніх запахів. Смак і аромат можуть змінюватись, але ці показники повинні бути обумовлені рослинним походженням залежно від виду рослини.


Крім цього в мед, який маркується словом “мед”, заборонено додавати інші харчові домішки, харчові добавки або будь-які інші добавки, крім меду. При цьому пилкові зерна, притаманні меду, не вважаються інгредієнтом.


Маркування меду повинно містити інформацію про країну походження, в якій він зібраний.


Нагадаймо, дієтолог розповіла Аліна Дяченко, чи можна вживати мед під час схуднення і яка кількість меду є допустимим. Мед містить близько 20% води, 80% вуглеводів (глюкоза, фруктоза, сахароза), вітаміни групи В, Е, К, С, каротин і фолієву кислоту. При цьому, цей продукт є досить калорійним: в 100 грамах меду міститься близько 330 ккал (81,5 грам вуглеводів), тому людині, яка худне, можна вживати в день не більше 1-2 ч. л. меду.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/02/v-ukrayini-zminili-vimogi-do-najulyublenishogo-produktu-yushhenka/”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ