Ця новина додана читачем. Редакція не має відношення до даного матеріалу

Соцсети

Влада Барселони оцінила збитки від масових заворушень у понад €2 мільйони

Влада Барселони оцінила збитки від масових заворушень у понад €2 мільйони
Влада Барселони підрахувала, що місту внаслідок масових протестів завдано збитків на суму понад два млн євро.

Про це повідомляє іспанське видання 20 minutos.

Об этом сообщает http://metlor.net

"Збитки заподіяні місту, становлять понад два мільйони євро лише у столиці Каталонії", — йдеться у повідомленні.

Протести розпочалися минулого понеділка після того, як було винесено вироки каталонським лідерам, яких звинуватили у сепаратизмі. Пошкодження комунального майна Барселони відтоді триває постійно, місцеві чиновники нарахували близько тисячі спалених контейнерів, безліч зірваних дорожніх знаків, тротуари без бруківки та інше.

Ці збитки додаються до матеріальних збитків бізнесменів у центрі міста, які побоюються, що якщо така ситуація продовжиться, то постраждає туристична галузь.

За підрахунками логістів, блокування руху транспорту навколо Барселони завдає до 25 мільйонів євро збитків щодня.

Як повідомлялося, у Каталонії 18 жовтня почався загальний страйк на знак протесту проти вироків, винесених Верховним судом у Мадриді дев’ятьом лідерам каталонських сепаратистів. Вони 14 жовтня були засуджені до 9-13 років ув’язнення за проведення незаконного референдуму про незалежність цього регіону від Мадрида 1 жовтня 2017 року. Це викликало масові акції протесту.

В ніч на суботу, 19 жовтня, в Барселоні та інших каталонських містах стались найжорсткіші заворушення з початку протестів. Радикально налаштовані протестувальники будували на вулицях барикади, підпалювали контейнери зі сміттям, зривали дорожні знаки, кидали у поліцейських каміння, яйця та петарди. Правоохоронці використовували проти них гумові кулі, водомети та сльозогінний газ.

Фото: АА


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2802488-vlada-barseloni-ocinila-zbitki-vid-masovih-zavorusen-u-ponad-2-miljoni.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ