Актуально

«Як вино просочує бочку, так і державна служба деформує людину», — Разумков

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков публічно розповів про те, як йому працюється на вершині політичного Олімпу України. Спочатку йому в парламенті дуже подобалося, але потім він прийшов до висновку, що робота державного політика «деформує людини».

Про це Дмитро Разумков написав у своєму блозі на порталі «Українська правда«.

«Перші дні у Верховній Раді принесли мені задоволення… Ні, фізичної втоми немає. Але є психологічна…Мені щодня доводиться зачитувати регламентні бюрократичні фрази. Все навколо ніби підказує тобі: ти більше не такий, як звичайні люди, ти потрапив в інший світ. …Як вино просочує собою дерев’яну бочку, так і державна служба деформує людини», — підсумував Разумков.

Завдяки роботі в Раді у спікера виникло припущення, що новоспечений чиновник швидко втрачає зв’язок з реальністю і людьми: спочатку людина забуває про обіцянки перед виборцями, пізніше все закінчується програними виборами, а в гіршому випадку втечею з країни.

Разом з тим, він підкреслює, що депутати його фракції не ховаються від народу: їздять в метро, ходять по вулицях, спілкуються з людьми.Джерело статті: “http://povin.com.ua/230450-11-09.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ