Актуально

Віктор Чумак став головним військовим прокурором

Віктор Чумак є генерал-майором юстиції запасу
Віктор Чумак є генерал-майором юстиції запасу


Рябошапка офіційно призначив Чумака


Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака головним військовим прокурором.


Про це повідомляє пресслужба ГПУ.


«Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України Про прокуратуру, 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником Генерального прокурора — Головним військовим прокурором», — вказали у пресслужбі.


Напередодні стало відомо, що Зеленський погодив кандидатуру на посаду головного військового прокурора.


Віктор Чумак є генерал-майором юстиції запасу, він був народним депутатом України 7-го і 8-го скликань.


нагадаємо, 2 вересня генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади головного військового прокурора Анатолія Матіоса, який обіймав цю посаду з 2014 року.


Нагадаймо, 10 вересня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт №1032 про реформу прокуратури, яким засновується Офіс генпрокурора замість Генеральної прокуратури України. Пропонується зменшити максимальну кількість співробітників прокуратури з 15 тис. до 10 тис., надати генпрокурору повноваження затверджувати стратегію розвитку прокуратури, систему оцінки якості роботи прокурорів, порядок вимірювання і регулювання навантаження на прокурорів, розгляду звернень.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/viktor-chumak-stav-golovnim-viyskovim-prokurorom-624323.html”

Новости читателей

Кожедый желающий может добавить свою новость или материал на сайт.

ДОБАВИТЬ